Prognoza ceny Bitcoin Cash: BCH wzrośnie do $340, analityk

Prognoza ceny Bitcoin Cash autorstwa Zila sugeruje, że krypto waluta wkrótce wzrośnie do poziomu 341 USD, po przełamaniu się powyżej wzoru w trójkącie opadającym.

Linia ceny BCH obserwowała w ciągu dnia postrzępione ruchy.
1-dniowa analiza ceny Bitcoin Cash

W dniu 23 października krypto waluta handlowała w przedziale od 264 do 276 dolarów. Cena zbliżyła się do wysokości 276,21 dolarów dziennie i spadła do poziomu 264,17 dolarów dziennie w ciągu 24-godzinnego handlu.

Prognoza ceny Bitcoin Cash: Dokąd zmierza BCH?

Bitcoin Cash utworzył ogromny trójkątny wzór na tygodniowym wykresie. Analityk Trading View Hossein Mansouri uważa, że krypto waluta jest bliska ujrzenia przebicia w górę, a to może doprowadzić krypto walutę do większych wyżów.

Wskaźnik względnej siły (RSI) zanotowano w okolicach 55,00. Wskaźnik techniczny wydaje się iść w górę, a wolumen handlu krypto walutą i zmienność cen znacznie spadły. Zwykle wskazuje to na zbliżający się przełom. Po przerwie na linii trendu spadkowego nastąpi ponowny test przełamanego trendu, według pomysłu analityka.

Jeśli spojrzymy na powyższy wykres, cena jest wspierana przez stale rosnącą linię trendu od końca 2018 roku. Ta duża formacja zaczęła się tworzyć pod koniec 2017 roku, kiedy to kryptokur waluta rozpoczęła swoje długotrwałe opadanie.

Analityk Trading View Zil narysował kolejny trójkąt zstępujący na dziennych ramach czasowych dla pary transakcyjnej BCHUSD. Wygląda na to, że cena testuje opór opadania w pobliżu znaku $270.

Na analityka, krypta wkrótce wybuchnie z trójkąta i przejść do 341,48 dolarów sprzedaży, aby wziąć znak zysku. Zlecenie stop-loss zostało złożone na 241,55 dolarów. Oznacza to, że jeśli cena ponownie przetestuje złamaną wówczas linię trendu i spadnie w kierunku stop-loss, zlecenie to zostanie unieważnione, a inwestorom sugeruje się sprzedaż składnika aktywów w tym momencie.
Bitcoin Cash do przełamania powyżej spadającej linii trendu

Analityk Trading View Yoma naszkicował na tygodniowym wykresie długą, malejącą linię trendu dla BCHUSD. Cena wydaje się teraz testować opór spadkowy.

Linia trendu spadkowego rozpoczęła się w styczniu 2020 roku. Jeśli BCH nabierze wystarczającego rozmachu, aby przełamać się powyżej spadkowej linii trendu, oczekuje się, że cena wzrośnie w kierunku 375 dolarów, a następnie 452 dolarów zysku.
Wykres ceny Bitcoin Cash 5 – 23 października Wykres przewidywania ceny Bitcoin Cash wg Trading View

Linia Moving Average Convergence Divergence (MACD) została przesunięta poniżej linii sygnału; rozmiar histogramu wydaje się zmniejszać w regionie negatywnym. Wskaźnik względnej siły (RSI) zamknął się o godzinie 60,04, czyli w regionie neutralnym dla danej waluty. Prawie o 5:15 GMT, RSI wzrosła do wartości wyższej niż 87,00 dnia. W tym czasie moneta została wykupiona. Niższa wstęga Bollingera wspierała cenę w okolicach pisania, podczas gdy linia środkowa pełniła rolę wsparcia.